تمامی مطالب

جانوران شگفت‌ انگیز ۲، جانی دپ را کنار همسر سابقش قرار داد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

جهان جادوگرها بعد از پخش تریلر قسمت جدید «جانوران شگفت انگیز» (Fantastic beasts) با نام «جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندلوالد» (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) وارد سالن کامیک کن شد تا درباره فیلم حرف بزنند.

بیشتر ستاره‌های فیلم از جمله جانی دپ که انتخاب او بخصوص بعد از ماجرای جدایی‌اش از امبر هرد سر و صدای زیادی به پا کرده بود در این جلسه حضور داشتند. زندگی خصوصی جانی دپ از جمله محکوم شدن او به خشونت خانگی باعث شد که ادامه حضور او در فرانشیز «جانوران شگفت‌انگیز» چنان جنجالی به پا کند که جی.کی.رولینگ خالق جهان جادوگری هری پاتر و جانوران شگفت‌انگیز دسامبر گذشته بیانیه‌ای در دفاع از جانی دپ برای حضور او در فیلم نوشت. کامیک کان اولین حضور جانی دپ در یک فضای عمومی بعد از انتشار مقاله جنجالی رولینگ‌استون درباره جزییات کاراکتر این ستاره مشکل‌دار بود.

البته جانی دپ در کل مراسم حضور نداشت. او قسمت پرسش و پاسخ را رد کرد و فقط در بخش معرفی فیلم با لباس همان کاراکتری که در فیلم دارد، حضور پیدا کرد و سخنرانی با همان لحن ترسناک کاراکترش انجام داد. اگر چه طرفداران فیلم نگرانی‌شان را قبل‌تر از حضور دپ در جلسه معرفی فیلم عنوان کرده بودند اما این بازیگر با تشویق‌های مکرر حضار روبه‌رو شد.

دپ که مثل کاراکترش در فیلم با لهجه انگلیسی حرف می‌زد و انگار در حال اجرا بود، گفت: «هدیه بزرگ تشویق‌های شما برای من نیست بلکه برای خودتان است. جادو فقط در روح‌های کمیابی شکوفه می‌کند. به کسانی این موهبت داده می‌شود که برای اهداف بزرگتر زندگی می‌کنند. ما چه جهانی برای همه نوع بشر می‌توانیم بسازم. مایی که برای حقیقت و آزادی زندگی می‌کنیم، زمانش رسیده که به پا خیزیم و جایگاه درست‌مان را در این جهان پیدا کنیم.»

در انتهای سخنرانی دپ چراغ‌ها نورشان کم شد و بعد خاموش شدند. دپ در تاریکی از نظرها محو شد و بخش معرفی فیلم با حضور او به پایان رسید.

ادی ردمین هم به عنوان ستاره فرانشیز در جلسه حضور داشت در حالی که عضو جدید گروه در نقش پروفسور دامبلدور یعنی جود لا او را همراهی می‌کرد.

در تریلر فیلم که چند ماه پیش منتشر شد طرفداران جهان هری پاتر نگاهی به هاگوارتز قبل از ورود هری پاتر به آن انداخته‌اند. تریلر طولانی‌تر فیلم حالا نگاه بهتری به داخل مدرسه می‌اندازد. سکانس ابتدایی میان دامبلدور و نیوت اسکاماندر جوان است. بقیه سکانس‌ها نشان می‌دهد که چطور پروفسور شاگرد قبلی‌اش را استخدام می‌کند تا تلاش کند گریندلوالد را شکست دهد در حالی که شخصیت شریر داستان از او می‌پرسد: «فکر می‌کنی دامبلدور برات مویه و زاری می‌کنه؟»

بیشترین سوالی که در جلسه پرسش و پاسخ از بازیگران شد این بود که در زندگی واقعی دوست دارند چه وردی برایشان کار می‌کرد. بامزه اینکه بیشترین جواب وردی بود برای اینکه مانع حرف زدن رییس‌جمهور دونالد ترامپ شود!

نکته جالب دیگر این جلسه این بود که همزمان امبر هرد، همسر سابق جانی دپ که تقریبا آبروی این ستاره را به باد داد همزمان برای معرفی فیلم «آکوامن» در همان ساختمان حضور داشت. این همزمانی در شبکه‌های اجتماعی و توییتر سر و صدای زیادی به پا کرد. امبر هرد موفق شده بود با شکست جانی دپ در دادگاه به جرم ضرب و شتم خانگی ۷ میلیون دلار او را جریمه کرد که البته این پول را بعدتر به یک صندوق خیریه داد. آنها سال ۲۰۱۶ جدایی‌شان را به صورت رسمی اعلام کردند. مردم در شبکه‌های اجتماعی از اینکه این دو نفر به فاصله کوتاهی از هم در کامیک کان برای معرفی فیلم‌هایشان روی صحنه رفتند ابراز انزجار کردند. وجهه عمومی جانی دپ هنوز هم نتوانسته احیا شود.

تماشا کنید: تریلر جدید جانوران شگفت‌انگیز ۲ خبر از یک دنباله‌ی خوب می‌دهد

The post جانوران شگفت‌ انگیز ۲، جانی دپ را کنار همسر سابقش قرار داد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا