تمامی مطالب

فرزاد موتمن مجری برنامه تلویزیونی «سینماگرام» شد

برنامه «سینماگرام» از پنجشنبه (۱۲ مهر ماه) ساعت ۲۳ با اجرای شاهرخ دولکو، فرزاد موتمن، امیرحسین ندایی و مصطفی امامی روی آنتن شبکه چهار می‌رود.

برنامه «سینماگرام» به تهیه‌کنندگی میر محمدحسین رضوی با موضوع «سواد سینمایی» و با هدف بالا بردن این مهارت در عموم مردم تولید شده است.

هر یک از بخش‌های این برنامه توسط یک مجری اجرا می‌شوند؛ شاهرخ دولکو به عنوان مجری اصلی برنامه، فرزاد موتمن به عنوان مجری بخش شعبده‌های کارگردانی، امیرحسین ندایی به عنوان مجری بخش نقد فیلم و مصطفی امامی به عنوان مجری بخش سوژه روز در این برنامه تلویزیونی حضور دارند.

بحث و گفت‌وگو پیرامون مسائل سینمای ایران و ملل، گفت‌وگوهای جنبی، مستندهای سینمایی و بررسی تاریخ سینما و تکنیک‌های آن از جمله مباحث محوری «سینماگرام» است.

در توضیح این برنامه آمده است که «سینماگرام تلاش دارد با پرهیز از حواشی و همچنین توجه به سینما و تلاش برای رضایتمندی عموم مردم از سینما، فضایی متفاوت را در این زمینه احیا کند.»

برنامه «سینماگرام» کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما به کارگردانی آرش رئوف و مهران علوی و سردبیری سجاد مهرگان است که هر هفته پنجشنبه‌ شب‌ها ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود.

منبع :ایسنا

نوشته فرزاد موتمن مجری برنامه تلویزیونی «سینماگرام» شد اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا