تمامی مطالب

تأکید مجدد محمدرضا گلزار به صحت خبر نادرست قرار داشتن در لیست رسمی جذاب‌ترین بازیگران سیمای جهان

بعد از آن‌که خبری مبنی بر حضور محمدرضا گلزار در لیست جذاب ترین بازیگران تاریخ سینما در سایت IMDB منتشر شد و [بعدن] مشخص شد که یک کاربر در این سایت، این فهرست را منتشر کرده است، محمدرضا گلزار در واکنش به حواشی این خبر در مصاحبه‌ای [با تی وی پلاس] اعلام کرد:

سال‌هاست مورد توجه و حمایت مردم سرزمینم هستم پس نیازی به این شلوغ بازیها ندارم. یکی از کاربران imdb در یک لیستی من را به عنوان سیزدهمین بازیگر خوشتیپ جهان انتخاب کرده. به نظر شما من imdb را به اندازه شما یا کمتر از شما می شناسم؟ یا من سرچ نمی کنم یا نمی دانم؟ می گویند imdb نگفته کاربره گفته. imdb شخصه؟ imdb یک مرجعه. الان هم اگر خوشتیپ ترین بازیگران تاریخ را سرچ کنید این لیست می آید.این کاربر زنده است. فیک هم نیست. این آدم نقدهایی نوشته در imdb و جایگاه دارد. این آدم مگر با من نسبت فامیلی دارد؟

می گویید افشاگری. کدام افشاگری؟ یک آدمی رای داده من را سیزدهم جهان اعلام کرده. چتونه اصلا؟! نمی دانم. الان به کی برخورده این موضوع؟ ناراحت شدید چرا من پست گذاشتم؟ طرفدارهای من سه روز این پست را می گذاشتند و برای من هم جذاب بود. شما سیزدهم جهان اعلام بشوید حتی یک کاربر اعلام کند شیر نمی کنید؟ بی انصافی نکنید. دست از این شیطنت ها بردارید. یک ذره وقت روی زندگی خودتان بگذارید.یک ذره ریلکس کنید. قبلا مردم همدیگر را بیشتر دوست داشتند. از خوشحالی هم خوشحال می شدیم. من نیازی به دیده شدن ندارم.

من راجع به شخص خاصی حرف نمی زنم. این هجمه از کجا وارد می شود؟ طرف یک ماشالله بهش می گویند سه روز نمی خوابد. یک کاربر imdb این رتبه را داده، برایم جذابه. من سرم خیلی شلوغه. آن تایمی که شما می گذارید برای این اتفاقات من ۶ صبح پا می شوم تا ۱۲ شب داریم کار می کنیم. هزارتا کار می کنیم. یک جا اگر کسی جواب مثبت به کارهای من می دهد چشم دیدنش را داشته باشید.

منبع :سلام‌سینما

نوشته تأکید مجدد محمدرضا گلزار به صحت خبر نادرست قرار داشتن در لیست رسمی جذاب‌ترین بازیگران سیمای جهان اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا