تمامی مطالب

مجری برنامه دیدنی‌ها چگونه گذر ایام می‌کند؟

مقامی گفت: ترجیح می‌دهم در خانه باشم تا عمرم را در ترافیک بگذرانم و از منزل تا صدا و سیما برای کار در رفت و آمد باشم.
جلال مقامی دوبلور و صداپیشه پیشکسوت رادیو و تلویزیون درباره فعالیت‌های اخیر و خانه‌نشینی خود گفت: این روز‌های فعالیت کاری و دوبله ندارم، نه اینکه مریض باشم و در خانه بستری باشم بلکه حوصله و توان سرکار رفتن را ندارم. اینکه بخواهم هر روز از خانه تا سازمان صدا و سیما را در ترافیک و رفت و آمد باشم، برایم سخت است بنابراین بیشتر ترجیح میدهم در خانه باشم تا عمرم را در ترافیک بگذرانم و با کتاب خواندن و فیلم دیدن خودم را سرگرم می‌کنم.

وی در ادامه درباره تربیت شاگردان جوان و انتظارات خودش از نیرو‌های جوان دوبله بیان کرد: تا جایی که من استاد بچه‌های دوبله بودم، خوشبختانه هنوز سرکارهایشان هستند و همه آن‌ها وارد واحد دوبلاژ شدند و در حال حاضر جایگاه خوبی دارند، اما متاسفانه مجموعه واحد دوبلاژ با فیلم‌هایی که دوبله می‌شود روزگار خوبی را سپری نمی‌کند و با اُفت فیلم‌های سینمایی خوب مواجه شده است.

مقامی گفت:پیش از این فیلم‌های خارجی که وارد واحد دوبلاژ می‌شد برگرفته از بزرگترین رمان‌های جهان بود که تبدیل به فیلم شده بود، اما امروز فیلم خوب هم ساخته نمی‌شود که دوبله خوبی روی آن انجام شود البته باید توجه کرد که صدای مناسبی هم برای نقش‌ها انتخاب نمی‌شود و کیفیت استودیو‌ها و … هم اُفت کرده است.

مجری برنامه تلویزیونی «دیدنی ها» افزود: انتظار من و همسالان من این است که مسئولان بیشتر از همیشه به واحد دوبلاژ توجه داشته باشند، دوستان ما در واحد دوبلاژ محبت دارند و هنوز من را دعوت به کار می‌کنند و باهم در ارتباط هستیم، اما من مانند سال‌های گذشته حوصله ترافیک و رفت و آمد در خیابان‌ها را ندارم و ترجیح می‌دهم در خانه باشم. کار ما و اعتبار ما همان فیلم‌هایی است که در گذشته دوبله کردیم و از ما به یادگار باقی مانده است از این رو احساس می‌کنم بیش از این دیگر نیاز نیست.

منبع :خبرنگاران جوان

نوشته مجری برنامه دیدنی‌ها چگونه گذر ایام می‌کند؟ اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا