فیلم خارجی

دختر آلفرد هیچکاک درگذشت

پاتریشا هیچکاک، دختر آلفرد هیچکاک که در فیلم‌های این کارگردان برجسته نیز بازی کرده بود، در ۹۳ سالگی درگذشت.

به نقل از ورایتی، پاتریشا هیچکاک، تنها فرزند آلفرد هیچکاک در ۹۳ سالگی درگذشت.

پاتریشا در فیلم‌های دلهره آور زیادی به کارگردانی پدرش از جمله «بیگانگان در ترن»، «روانی» و «ترس صحنه» بازی کرده بود. در فیلم «روانی» پاتریشا هیچکاک نقش همکار یکی از شخصیت‌های اصلی را بازی کرد. او همینطور در فیلم‌های دیگری مثل «مورد توماس پایک» و سریال‌های تلویزیونی مثل «مارگی کوچک من»، «تعلیق» و «زندگی ریدلی» بازی کرد. او همینطور در ده قسمت از سریال آنتولوژی «آلفرد هیچکاک تقدیم می‌کند» به کارگردانی پدرش بازی کرد.

او در طی دهه ۱۹۷۰ میلادی نیز در فیلم‌های تلویزیونی مثل «اسکیت بورد»، «شش شخصیت به دنبال یک نویسنده» و «زنان کوریدور» ایفای نقش کرد.

پاتریشا تنها فرزند هیچکاک است که در سال ۱۹۲۸ متولد شد. پس از مهاجرت خانواده هیچکاک به لس آنجلس در سال ۱۹۳۹، او از همان کودکی تصمیم گرفت که بازیگری را آغاز کند. پاتریشا بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و برای نخستین بار در یک تئاتر به نام «بنفش» در برادوی نقش آفرینی کرد. اگرچه او برای مدتی از بازیگری فاصله داشت، اما با پدرش در نوشتن زندگینامه مادرش همکاری کرد.

آلفرد هیچکاک، پدر پاتریشا در سال ۱۹۸۰ به دلیل نارسایی کلیه درگذشت و پاتریشا مادرش را نیز دو سال بعد از دست داد. یکی از اتفاقات قابل توجهی که برای پاتریشا هیچکاک در سال‌های اخیر افتاده، سوختن خانه او واقع در کالیفرنیای جنوبی در آتش سوزی گسترده ووسلی در سال ۲۰۱۸ است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا