فیلم خارجی

«هشدار قرمز» در یک قدمی شماره یک شدن در نتفلیکس

«هشدار قرمز» در حال تبدیل شدن به نخستین فیلمی است که در اکران اولیه خود، فیلم شماره یک نتفلیکس می‌شود.

«هشدار قرمز» (Red Notice)، یک فیلم هیجان انگیز با بازی دواین جانسون، گل گدوت و رایان رینولدز، قرار است در ۲۸ روز اول اکران خود به پربیننده‌ترین فیلم نتفلیکس تبدیل شود؛ به طوری که این فیلم در هفته گذشته با ثبت ۲۷۷.۹ میلیون ساعت بازدید از زمان پخش خود در ۱۲ نوامبر در ۱۰ فیلم برتر انگلیسی نتفلیکس قرار گرفت و تنها در ۱۰ روز به رتبه دوم رسید.

با توجه به محبوبیت «هشدار قرمز»، دو فیلم «جاسوس مرکزی» (Central Intelligence) با بازی جانسون با ۱۴.۹۱ میلیون ساعت بازدید و «شش زیرزمینی» (6 Underground) رینولدز با ۷.۷۷ میلیون ساعت نیز در فهرست ۱۰ فیلم برتر انگلیسی ۱۵-۲۱ نوامبر قرار گرفتند.

نتفلیکس داده‌های جدیدی را منتشر کرده است که محبوب‌ترین عناوین خود را بر اساس ساعات بازدید رتبه‌بندی می‌کند که نتفلیکس می‌گوید این معیار‌ها به وسیله EY بررسی می‌شوند و نتایج آن در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهند شد.

نویسندگی و کارگردانی «هشدار قرمز» را راسون مارشال توربر برعهده داشته است و همچنین، در این هفته، دو مجموعه تلویزیونی جدید در فهرست انگلیسی و غیرانگلیسی نتفلیکس، رتبه اول را کسب کردند.

سریال اقتباس شده «آرکین: لیگ افسانه‌ها» (Arcane: League of Legends) که بر اساس بازی «لیگ افسانه‌ها» (League of Legends) تهیه شده و توسط استودیوی رایت گیمز (Riot Games) ساخته شده بود، ۳۸.۴۲ میلیون ساعت در سراسر جهان بازدید داشت و برای فصل دوم تمدید شد.

سریال ترسناک کره‌ای «Hellbound» با ۴۳.۴۸ میلیون ساعت بازدید، توانست رکورد «بازی مرکب» (Squid Game) را بشکند و با (۳۰.۴ میلیون) بازدید در هفته، بالاتر از این فیلم قرار بگیرد.

سریال مستند «Tiger King 2» درمورد بدنام‌ترین صاحبان گربه‌های بزرگ آمریکاست که با کسب ۳۰.۳۰ میلیون ساعت بازدید توانست رتبه دوم فهرست ۱۰ برنامه برتر تلویزیونی انگلیسی را بدست آورد و «Romancing the Star» هم با ۲۴.۷۷ ساعت میلیون بازدید توانست خود را در فهرست ۱۰ فیلم برتر هفته (انگلیسی) قرار دهد.

از دیگر مواردی که در این هفته حائز رتبه بالا شدند می‌توان به سری کمدی-رمانتیک فرانسوی (جریان کریسمس) با ۹.۷۲ میلیون ساعت بازدید و «love hard» به عنوان فیلم اصلی نتفلیکس اشاره کرد که هریک به مدت سه هفته جزء ده فیلم برتر بودند.

در فهرست ۱۰ فیلم غیرانگلیسی زبان برتر نتفلیکس، برزیل برنده شد و با سری کمدی – رمانتیک «فقط کوتاهی کامل» (Just Short of Perfect) و «۷ زندانی» (7 Prisoners) از کارگردان الکساندر موراتو، رتبه‌های اول و دوم را به دست آوردند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا