فیلم خارجی

فاز دوم فیلمبرداری فیلم جدید هرتیک روشن آغاز شد

فاز دوم فیلمبرداری فیلم جدید هرتیک روشن به نام «ویکرام ودا» در هند آغاز شد.

فیلم بالیوودی «ویکرام ودا» با بازی هرتیک روشن و سیف‌علی خان، اولین فاز فیلمبرداری خود را در ابوظبی به پایان رساند و دومین فاز آن در لاکنو هند آغاز شد.

این فیلم که در آن رادیکا آپته نیز نقشی محوری ایفا می‌کند، بازسازی فیلم موفق نسخه تامیلی «ویکرام ودا» در سال ۲۰۱۷ به کارگردانی و نویسندگی پوشکار و گایاتری و با بازی آر ماداوان و ویجی ستوپاتی است.

این فیلم بر اساس یک داستان قدیمی هندی ساخته شده است که داستان یک افسر پلیس سخت‌کوش و سرسخت را تعریف می‌کند و به دنبال دستگیر کردن یک گنگستر است.

این فیلم قرار است توسط استودیو‌هایی از جمله T-Series و Reliance Entertainment به همراه Friday Filmworks و YNOT تهیه شود و قرار است در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ اکران شود.

پوشکار و گایاتری درباره این فیلم گفتند: ما خوشحالیم که با هرتیک و سیف، دو بازیگر بزرگ بالیوود همکاری می‌کنیم. با تیم حرفه‌ای که کنار خود داریم، امیدواریم که فیلمی هیجان‌انگیز تولید کنیم.

بوشان کومار، مدیرعامل شرکت T-Series هم درباره آن گفت: «ویکرام ودا» می‌تواند فیلمی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده در سال آینده باشد. بی‌صبرانه منتظر درخشش این فیلم در هند و همچنین در باکس‌آفیس هستیم.

گفتنی است، نسخه اصلی «ویکرام ودا» که در سال ۲۰۱۷ تولید شده بود توانست مخاطبان زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند و حال، باید منتظر ماند تا نتیجه بازسازی این فیلم مشخص شود و دید که آیا با حضور ستاره‌ای، چون هرتیک روشن به این فیلم، آیا این فیلم می‌تواند محبوبیتی جهانی کسب کند.

فیلم‌های موفق هندی در طول تاریخ سینما که در جهان محبوبیت زیادی داشته‌اند، کم نبوده است و فیلم «۳ احمق»، محصول سال ۲۰۰۹ هند با بازی امیر خان یکی از آن‌هاست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا