فیلم ایرانی

حضور اولین فیلم مشترک نرگس محمدی و همسرش در جشنواره فجر

فیلم سینمایی «۲۸۸۸» به کارگردانی علی اکبر حیدری و کیوان علی محمدی برای نمایش در در بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره فجر آماده شد.

به گزارش هنر ام‌روز، فیلم سینمایی «۲۸۸۸» به کارگردانی علی اکبر حیدری و کیوان علی محمدی برای نمایش در در بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره فجر آماده شد.

علی اکبر حیدری و کیوان علی محمدی که تجربه مشترک ساخت فیلم گیلدا را داشتند فیلم ۲۸۸۸ را در ژانر جنگی ساخته و هشت سال جنگ ایران و عراق از روز اول تا روز آخر جنگ را به تصویر کشیدند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:یاران ناشناخته ام چون اختران سوخته چندان به خاک تیره فروریختند سرد که گفتی دیگر زمین همیشه شبی بی ستاره ماند. آهای ! این خون صبحگاه است گویی به سنگ فرش کاین گونه می تپد دل خورشید در قطره های آن…

بازیگران فیلم ۲۸۸۸حمیدرضا پگاه ، شیرین اسماعیلی ، مرتضی اسماعیل کاشی ،  سیاوش مفیدی  ، ساناز مصباح ، نرگس محمدی ، علی اوجی ، رضا داوود وندی ،شیوا فلاحی ، عادله گرشاسبی و … در فیلم ۲۸۸۸ به ایفای نقش پرداخته اند.

 

نرگس محمدی، سیاوش مفیدی، شیرین اسماعیلی و حمیدرضا پگاه در فیلم ۲۸۸۸فیلم ۲۸۸۸ اولین فیلم مشترک نرگس محمدی و همسرش علی اوجی است که در جشنواره فجر امسال با دیگر فیلم ها به رقابت خواهد پرداخت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا