فیلم ایرانی

کت چرمی در آستانه دو رقمی شدن میلیاردها

همزمان با شروع محرم اکران فیلم سینمایی «کت چرمی» در سینما‌های تهران و شهرستان‌ها ادامه دارد و این فیلم در آستانه ۱۰ میلیاردی شدن قرار گرفته است.

فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه‌کنندگی کامران حجازی از چهارشنبه ۱۷ خرداد در سینما‌های سراسر کشور اکران شده است و حالا پس از حدود یک و نیم ماه از اکران به مرز ۱۰ میلیارد رسیده است.

اکران این فیلم در ایام محرم نیز ادامه دارد و به تازگی از تیزر جدید این فیلم که توسط سید میثم میرزایی ساخته شده رونمایی شده است.

«کت چرمی» داستان کارمند یاغی یک سازمان دولتی است که به دنبال حل یک پرونده فساد با ماجرا‌هایی خط قرمزی رو به رو می‌شود و جواد عزتی نقش قهرمان این پرونده را ایفا می‌کند.

این فیلم تاکنون فروشی صعودی در سینما‌های کشور داشته و همچنان اکران آن که پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی این روز‌های گیشه است در سینما‌ها ادامه دارد.

جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، با هنرمندی پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، بهزاد خلج، امین میری، محمد صدیقی مهر، آیدا ماهیانی، با معرفی سارا حاتمی و با حضور افتخاری رویا تیموریان و سیامک احصایی گروه بازیگران «کت چرمی» را تشکیل می‌دهند.

«کت چرمی» محصول بنیاد سینمایی فارابی و موسسه ایوان آفرینش است و پخش آن را موسسه شهر فرنگ به عهده دارد که فعالیتش را به تازگی و با این فیلم آغاز کرده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا