تمامی مطالب

تریلر جدید جانوران شگفت‌انگیز ۲ خبر از یک دنباله‌ی خوب می‌دهد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

رویداد سالانه‌ی کامیک-کان پر است از تریلرها و اخبار و اتفاقات مختلف. چندان تفاوتی هم نمی‌کند که فیلم‌ها یا بازی‌های نشان داده شده، ارتباطی با صنعت کمیک داشته باشند. رویداد کامیک-کان پلتفرمی است تا سازندگان مختلف، ساخته‌های آینده‌ی خود را در آن به نمایش بگذارند و در قالب پنل‌های مختلف، درباره‌ی آن‌ها صحبت کنند. استودیوی فیلم‌سازی «برادران وارنر» که دیروز دو پنل مختص فیلم‌های «شازم» و «آکوامن» برگزار کرده و تریلر آن‌ها را به نمایش گذاشته بود، امروز سراغ قسمت دوم فیلم جانوران شگفت‌انگیز رفته است.

فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد قرار است در روز ۲۵ آبان اکران شود.

طرفداران مجموعه‌ی هری پاتر که در کامیک-کان امسال حضور داشتند، توانستند نه تنها با تریلری بسیار خوب از فیلم «جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد» ببییند، بلکه با نمایشی بسیار جالب از سوی «جانی دپ» در این نمایشگاه روبرو شدند. «جانی دپ» (Johnny Depp) که لباس ضد قهرمان این فیلم یعنی همان گریندل‌والد را پوشیده بود، اجرای بسیار خوبی از شخصیت خود در کامیک-کان ارایه داد.

دنباله‌ی فیلم جانوران شگفت‌انگیز، هنوز هم قبل از رمان‌ها و فیلم‌های هری پاتر اتفاق می‌افتد. در «جنایات گریندل‌والد» باز هم با شخصیت «نیوت اسکاماندر» (Newt Scamander) روبرو هستیم. نیوت جانورشناسی است که در دنیای هری پاتر، کتاب جانوران شگفت‌انگیز را نوشته بود.

با این حال، مثل قسمت اول فیلم جانوران شگفت‌انگیز، ظاهرا در فیلم جنایات گریندل‌والد هم به جای اینکه با یک نویسنده و محقق طرف شویم، فیلم صحنه‌هایی کاملا اکشن مقابل‌مان می‌گذارد. نیوت اسکاماندر با «آلبوس دامبلدور» (البته جوانی‌های او) همراه می‌شود تا به دنبال گریندل‌والر برود.

جانوران شگفت‌ انگیز ۲، جانی دپ را کنار همسر سابقش قرار داد!

می‌توانیم در تریلر حتی کودکی‌های نیوت را هم ببینیم؛ یعنی زمانی که در هاگوارتز دانش‌آموز بود. «نیکلولاس فلامل» هم در این تریلر حضور دارد. این کیمیاگر نقش مهمی در اولین قصه‌ی هری پاتر داشت.

به نظر می‌رسد که فیلم جنایات گریند‌ل‌والد در مقایسه با جانوران شگفت‌انگیز، تیره و تاریک باشد.

فیلم جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) قرار است در روز ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) اکران شود.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: The Verge

The post تریلر جدید جانوران شگفت‌انگیز ۲ خبر از یک دنباله‌ی خوب می‌دهد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا