تمامی مطالب

جان اسنو همیشه آرزو داشته بتواند نقش هری پاتر را بازی کند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

پس از ۷ فصل بازی در سریال مشهور بازی تاج و تخت (Game of Thrones) ، کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو در ذهن اغلب تماشاگران صرفا به دلیل ایفای همین نقش شناخته می‌شود. هرینگتون از سال ۲۰۱۲ فعالیت سینمایی خود را آغاز کرد اما حضور او از سال ۲۰۱۱ تا امروز در سریال بازی تاج و تخت تقریبا تمام فعالیت‌هایش را تحت الشعاع قرار داده است.

هرینگتون گفته همواره دوست داشته در یکی از مجموعه فیلم‌های هری پاتر و در نقش خود هری پاتر حضور داشته باشد اما واقعیت اینجاست که این بازیگر ۳۱ ساله دیگر برای ایفای نقش هری نوجوان در آثار اولیه این مجموعه بسیار پیر به نظر می‌رسد.

اما موضوعی که اخیرا درباره هرینگتون خبرساز شده علاقه او به بازی در مجموعه فیلم‌های جهان هری پاتر است. بازیگر نقش جان اسنو در حاشیه جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو (Toronto International Film Festival) در مصاحبه با نشریه Entertainment Weekly گفته از مدت‌ها پیش آرزو داشته در نقش هری پاتر به ایفای نقش بپردازد. هرینگتون گفته همواره دوست داشته در یکی از مجموعه فیلم‌های هری پاتر و در نقش خود هری پاتر حضور داشته باشد اما واقعیت اینجاست که این بازیگر ۳۱ ساله دیگر برای ایفای نقش هری نوجوان در آثار اولیه این مجموعه بسیار پیر به نظر می‌رسد. با این وجود جان اسنوی بازی تاج و تخت یک شانس دیگر دارد؛ بازی در هر اثری که از کتاب هری پاتر و فرزند نفرین‌شده (Harry Potter and the Cursed Child) اقتباس شود. این نمایشنامه که توسط جک تورن نوشته شده براساس آخرین داستان جی.کی.رولینگ، جان تیفانی و جک تورن شکل گرفته و روی صحنه تئاتر نیز رفته است. کتاب نمایشنامه هم با عنوان مشابه، در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و در عمل هشتمین بخش اصلی سری کتاب‌های هری پاتر در نظر گرفته می‌شود. وقایع این کتاب نوزده سال پس از رخ‌دادهای کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ (Harry Potter and the Deathly Hallows) اتفاق می‌افتد و وقایع آن به هری پاتر و پسر کوچکش مربوط است.

به هر حال به نظر می‌رسد هرینگتون هنوز هم می‌تواند رویای ایفای نقش هری پاتر را در سر نگه دارد، البته این اتفاق منوط به این خواهد بود که بالاخره تیم بازی تاج و تخت به جان اسنو اجازه دهد ریشش را بتراشد، ریشی که به نوعی امضای خاص این شخصیت محسوب می‌شود. خود هرینگتون درباره این موضوع به شوخی می‌گوید: آن‌ها [تیم سازنده بازی تاج و تخت] صاحب من هستند؛ آن‌ها مرا این شکلی نگه داشته‌اند.

The post جان اسنو همیشه آرزو داشته بتواند نقش هری پاتر را بازی کند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا