تمامی مطالب

نت‌فلیکس مجموعه‌ی دیابلو را می‌سازد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

این طور که به نظر می‌رسد، شرکت نت‌فلیکس مشغول ساخت یک مجموعه‌ی سریالی انیمیشنی از روی بازی‌های دیابلو است. با این که خبر ساخت مجموعه‌ی دیابلو را رسما از سوی نت‌فلیکس نشنیده‌ایم، ولی به لطف یک توییت، کم و بیش مطمئن هستیم که ساخت این مجموعه شروع شده است.

خبر ساخت سریال انیمیشنی دیابلو را توسط نویسنده‌ی فیلم بعدی «پسر جهنمی» (Hellboy) در توییتر شنیدیم. «آندی کازبی» (Andy Cosby) در قالب یک توییت نوشته بود که او نویسندگی و تهیه کنندگی مجموعه‌ی دیابلو را که توسط بلیزارد و نت‌فلیکس ساخته می‌شود، برعهده گرفته است.

کم و بیش مطمئن هستیم که ساخت مجموعه سریالی دیابلو در نت‌فلیکس شروع شده است.

این توییت در حال حاضر پاک شده است و همین موضوع، ما را مطمئن می‌کند که باید به زودی منتظر رونمایی مجموعه‌ی دیابلو از سوی نت‌فلیکس باشیم.

تلاش موفق نت‌فلیکس در تبدیل یک بازی ویدیویی دیگر به مجموعه‌ای انیمیشینی، بدون شک آن‌ها را برانگخیته است تا سراغ دیگر بازی‌ها بروند. مجموعه‌ی کسلوانیا توانست بازخورد بسیار خوبی از سوی منتقدان و بیننده‌ها بگیرد و بدون شک نت‌فلیکس می‌خواهد موفقیت آن را با دیابلو تکرار کند.

داستان مجموعه بازی‌های دیابلو بیشتر حول شخصیت‌های آن می‌گردد. مجموعه‌ی انیمیشنی دیابلو هم این ظرفیت را دارد تا شخصیت‌های معروف دیابلو را در صحنه‌های اکشن درست و درمان به تصویر بکشد. از طرف دیگر، چیزی که از مجموعه بازی‌های دیابلو در خاطرمان مانده، مبارزات و کلاس‌ها و قدرت‌ها و سیاهچال‌های آن هستند و نه داستان و شخصیت‌های بازی.

نمی‌دانیم نویسندگان مجموعه‌ی سریالی دیابلو چه روندی را می‌خواهند برای آن در نظر بگیرند و آیا قرار است شاهد عناصر گیم پلی دیابلو هم در مجموعه‌ی آن باشیم یا نه. با تمام این اوصاف، اگر بگوییم که سازندگان مجموعه‌ی سریالی دیابلو چالش‌های بزرگی مقابل خود خواهند داشت، چندان بیراه نگفته‌ایم.

اگر دیابلو بازی نکرده‌اید، شاید بخواهید نگاهی به نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی بیاندازید که قرار است در روز دوم نوامبر سال جاری عرضه شود.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post نت‌فلیکس مجموعه‌ی دیابلو را می‌سازد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا