تمامی مطالب

تیزر جدید فصل آخر سریال House of Cards (خانه پوشالی)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تیزر جدیدی برای فصل ۶ و آخر سریال House of Cards (خانه پوشالی) منتشر کرده که در آن، آشکار می‌شود که رییس جمهور کلیر آندروود هیچ گونه زورگویی و فشار را نمی‌پذیرد. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید.

نه چندان قبل، سریال پیشگام و اصیل نتفلیکس، سریال خانه پوشالی، برای برانگیختن تحسین منتقدان، اجراهای عالی و باارزش و ایجاد بحث‎های غیررسمی از طریق پیچیدگی و چرخش‎های بسیار شناخته می‎شد. متاسفانه، این سریال بدون مشکل و آرام، پاییز گذشته به لطف اتهامات جنسی علیه بازیگر اصلی سریال، کوین اسپیسی، رو به افول حرکت کرد.

پس از آشکار شدن این اتهامات و در ادامه این سلسله مشکلات برای اسپیسی، خالق سریال خانه پوشالی و نتفلیکس به سرعت واکنش نشان داده و اعلام کردند که فصل ششم آخرین فصل این سریال خواهد بود و ساخت نسخه‌های فرعی این سریال بدون کاراکتر فرانک آندروود در جریان است.

مطمئنا با کنار رفتن فرانک آندروود، الان تمرکز کامل سریال بر روی کاراکتر کلیر آندروود با بازی رابین رایت قرار گرفته و وی، رسما ستاره سریال می‎باشد. همانطور که بسیاری از طرفداران متصور شده بودند، در فاصله زمانی بین اتفاقات پایان فصل پنجم و ابتدای فصل ششم، فرانک آندروود از دنیا رفته است. فصل ششم و آخر سریال خانه پوشالی قرار است در روز جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تریلر فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی)

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تیزر جدید فصل آخر سریال House of Cards (خانه پوشالی) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا