تمامی مطالب

هفت بازیگر جدید به فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) پیوستند

بیاتومگ – با اضافه شدن هفت بازیگر تازه به جمع بازیگران فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک)، دنباله فیلم تاپ گان سال ۱۹۸۶، سرانجام انتخاب بازیگر برای این فیلم به پایان رسید. در فیلم تاپ گان ۲، تام کروز همچنان نقش ماوریک را بازی می‌کند اما این مرتبه، او دیگر خلبان نیست و در عوض، یک مربی در آکادمی پرواز خواهد بود که به آموزش جدیدترین افراد به خدمت گرفته شده با تمرکز بر روی خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین می‌پردازد.

در فیلم اصلی تاپ گان به کارگردانی تونی اسکات، تام کروز نقش ستوان پیت میشل ملقب به ماوریک را ایفا می‎کند که در مدرسه سلاح‎های جنگنده نیروی دریایی آمریکا تاپ گان مشغول آموزش است. در طی مسیر آموزشش، او عاشق یک مربی مدرسه تاپ گان با بازی کلی مک‎گیلیز می‎شود و برای بی‎پروایی خود در آسمان به شهرت دست می‎یابد و یک رابطه دوستی قوی با خلبان نیروی دریایی به نام گوس با بازی آنتونی ادواردز برقرار می‎کند.

فیلم Top Gun 1986 (تاپ گان)

این هفت بازیگر جدید که به جمع بازیگران فیلم تاپ گان: ماوریک پیوسته‌اند تا نقش‌های مکمل فیلم را به تصویر بکشند شامل کارا ونگ، جک شوماخر، گرگ تارزان دیویس، جک پیکینگ، ریموند لی، جین لوییسا کلی و لیلیانا ری می‌باشد. نقش پسر گوس را قرار است مایلز تلر به تصویر بکشد.

علاوه بر کروز و تلر، دیگر بازیگران فیلم شامل جنیفر کانلی، وال کیلمر، گلن پاوول، جان هم، اد هریس، لوییس پولمن، توماسین مکنزی، چارلز پارنل، جی الیس، بشیر صلاح‌الدین، دنی رامیرز و مونیکا باربارو می‎باشد. کارگردانی فیلم تاپ گان ۲ در دستان جوزف کوزینسکی است. فیلم تاپ گان: ماوریک قرار است در تاریخ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ (۲۶ ژوئن ۲۰۲۰) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

نوشته هفت بازیگر جدید به فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) پیوستند اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا