تمامی مطالب

اولین تریلر و پوستر مینی‌سریال The Little Drummer Girl (دختر درامر کوچک)

بیاتومگ – شبکه ای‌ام‎سی اولین تریلر و پوستر رسمی برای مینی‌سریال The Little Drummer Girl (دختر درامر کوچک) را منتشر کرده است. مطمئنا با دیدن این تریلر، برای دیدن این مینی‌سریال بیشتر ترغیب خواهید شد. در زیر می‌توانید علاوه بر دانلود تریلر با دو کیفیت متفاوت، پوستر منتشر شده مینی‌سریال را مشاهده نمایید.

این مینی‌سریال شش قسمتی بر اساس رمانی به همین نام نوشته جان لوکاره می‎‌باشد. شبکه ای‌ام‌سی قصد دارد تا این مینی‌سریال را در سه شب متوالی از تاریخ پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) و هر شب با قسمت‌هایی دو ساعته پخش نماید. مینی‌سریال دختر درامر کوچک با بازی الکساندر اسکارسگارد، مایکل شنون و فلورنس پیو می‌باشد.

جدا از این بازیگران برجسته، آنچه که سبب می‌شود تا این اقتباس سریالی بسیار جذاب و غیرمعمول شود این می‌باشد که کارگردانی تمام شش قسمت آن را فیلمساز پارک چان-ووک، کارگردان فیلم اصلی Oldboy (اولدبوی)، برعهده دارد. خلاصه داستان رسمی این مینی‌سریال نیز بدین شرح است:

“اتفاقات این مینی‌سریال در اواخر دهه ۷۰ میلادی رخ می‌دهد و یک بازیگر آتشین و ایده‌آلگرا به نام چارلی با بازی فلورنس را دنبال می‌کند که پس از اینکه با فرد مرموزی به نام بکر با بازی اسکارسگارد در اوقات فراغتش در یونان ملاقات می‌کند، تصمیم و عزمش مورد آزمایش قرار می‌گیرد. به سرعت آشکار می‌شود که نیت و قصد بکر آنچه که به نظر می‌رسد، نمی‌باشد و برخورد چارلی با او سبب شده تا چارلی در یک طرح پیچیده از سوی جاسوس بسیار ماهری به نام کرتز با بازی شنون گرفتار شود. چارلی نقش یک مامور دوجانبه را برعهده می‌گیرد، در حالی که از صداقت و سرسپردگی خود نامطمئن است.”

تریلر مینی‌سریال The Little Drummer Girl (دختر درامر کوچک)

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر مینی‌سریال The Little Drummer Girl (دختر درامر کوچک)

مینی‌سریال The Little Drummer Girl (دختر درامر کوچک)

نوشته اولین تریلر و پوستر مینی‌سریال The Little Drummer Girl (دختر درامر کوچک) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا