تمامی مطالب

سازندگان سریال شرلوک سراغ دراکولا می‌روند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

«مارک گتیس» و «استیون موفات»، سازندگان جدیدترین سری «شرلوک»، تصمیم گرفته‌اند تا دوباره سراغ یک مجموعه‌ی ادبی کلاسیک دیگر بروند. نویسندگان و تهیه کنندگان سری شرلوک بی‌بی‌سی، «دراکولا» را به عنوان پروژه‌ی بعدی خود انتخاب کرده‌اند.

سریالی که مارک گتیس (Mark Gatiss) و استیون موفات (Stephen Moffat) می‌سازند، اقتباسی از رمان کلاسیک «دراکولا» (Dracula) نوشته‌ی «برم استوکر» (Bram Stoker) خواهد بود. دقیقا مثل شرلوک، با یک فصل سه قسمتی که هر قسمت ۹۰ دقیقه است طرف خواهیم شد.

زمان پخش سریال هنوز مشخص نشده است.

سریال دراکولا برای شبکه‌ی بی‌بی‌سی وان انگلستان ساخته می‌شود و پخش آن در انگلستان و ایرلند توسط بی‌بی‌سی صورت خواهد گرفت. با این حال، پخش جهانی این سریال توسط شبکه‌ی نت‌فلیکس صورت خواهد گرفت. قصه‌ی این مجموعه‌ی جدید در سال ۱۸۹۷ اتفاق می‌افتد و روایتی از تلاش دراکولا برای سلطه به لندن دوره‌ی ویکتوریا است.

مارک گتیس و استیون موفات

خالقان مجموعه‌ی شرلوک در بیانیه‌ای درباره‌ی سریال جدیدشان گفته‌اند: «همیشه قصه‌های خوبی درباره‌ی شر وجود داشته‌اند، نکته‌ی مهم دراکولا این است که برم استوکر توسط آن، قهرمانی به قصه‌های شر داد.»

هیچ اطلاعات بیشتری از این سریال نداریم و نمی‌دانیم که برای مثال چه افرادی قرار است در این مجموعه ایفای نقش کنند یا اینکه چه زمانی باید منتظر پخش آن باشیم. بدون شک در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از این مجموعه منتشر خواهد شد.

منبع: Engadget

The post سازندگان سریال شرلوک سراغ دراکولا می‌روند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا