تمامی مطالب

نیکلاس کیج هم‌بازی کلسی گرمر می‌شود

در خبری که روز ۳۱ اکتبر (۹ آبان) برای اولین بار در «بازار فیلم آمریکا» انتشار پیدا کرد، از آخرین پروژه نیکلاس کیج ستاره هالیوود پرده برداشته شد.

به گزارش هالیوودریپورتر، نیکلاس کیج و کلسی گرمر برای اولین بار برای بازی در فیلم «Grand Isle» هم بازی می‌شوند. کارگردانی این فیلم را استفن اس. کمپانلی فیلمبردار و یار قدیمی کلینت ایستوود بر عهده دارد که سابقه فیلمبرداری آثاری، چون «رودخانه مرموز» (۲۰۰۳)، «دختر میلیون‌دلاری» (۲۰۰۴) و «ستاره‌ای متولد می‌شود» (۲۰۱۸) در کارنامه اش دیده می‌شود. کمپانلی اخیرا جایزه بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیلم ونکوور کانادا را برای فیلم «اسب سرخ پوست» (۲۰۱۷) از آن خود کرد.

نیکلاس کیج و کلسی گرمر برای اولین بار هم‌بازی می‌شوند

نیکلاس کیج در «Grand Isle» نقش یک تفنگدار خشن سابق نیروی دریایی را بر عهده دارد که به همراه همسر خود در گرند ایل لوئیزیانا زندگی آرامی را از سر می‌گذرانند. وقتی بعد از درگیری با یک مزاحم و شلیک به او حفاظ خانه آسیب می‌بیند، آن‌ها تعمیرکاری بی‌پول را برای تعمیر آن استخدام می‌کنند و این آغاز وقوع زنجیره‌ای از اتفاقات عجیب و غیر قابل پیش‌بینی است که پای کلسی گرمر را به عنوان کارآگاه پلیس به ماجرا باز می‌کند.

کی‌دی استریکلند و لوک بنوارد دیگر بازیگران این فیلم هستند.

منبع :مهر

نوشته نیکلاس کیج هم‌بازی کلسی گرمر می‌شود اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا