تمامی مطالب

نت‌فلیکس هزینه اشتراک از طریق موبایل را به نصف کاهش می‌دهد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

شبکه نت‌فلیکس برای افزایش دادن تعداد اعضای خود قصد دارد هزینه اشتراک این سرویس از طریق موبایل را به شکل قابل‌توجهی کاهش دهد و به ۴ دلار برساند.

نت‌فلیکس در حوزه استریم با ۱۳۷ میلیون کاربر قدرتی مثال‌زدنی دارد. حدود ۵۷ درصد از کاربران این شبکه خارج از ایالات متحده آمریکا زندگی‌ می‌کنند و این برنامه تا حد زیادی بخشی از این مخاطبان را مد نظر قرار دارد.

با در نظر گرفتن این نکته که نت‌فلیکس سه سرویس ۸ دلاری، ۱۱ دلاری و ۱۴ دلاری را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد می‌توان گفت هزینه جدید برای سرویس موبایل نصف هزینه سرویس پایه این شرکت است.
در حال حاضر نت‌فلیکس در حال آزمایش این سرویس جدید در بعضی از کشورهای خارجی همچون مالزی است. در این سرویس کاربر می‌تواند روی دستگاه موبایل خود (گوشی هوشمند یا تبلت) به همه محتواهای شبکه دسترسی داشته باشد. البته باید در نظر گرفت که کاربران این برنامه بخصوص قادر به استفاده از محتواها با کیفیت HD نیستند.
با این وجود احتمالا برای بسیاری از کاربران این دسترسی گسترده با هزینه اندک جذابیت زیادی دارد. بویژه اینکه با گوشی‌های امروزی می‌توان به راحتی تصویر را به تلویزیون‌های هوشمند نیز منتقل کرد.
در حال حاضر نت‌فلیکس در حوزه استریم با ۱۳۷ میلیون کاربر قدرتی مثال‌زدنی دارد. حدود ۵۷ درصد از کاربران این شبکه خارج از ایالات متحده آمریکا زندگی‌ می‌کنند و این برنامه تا حد زیادی بخشی از این مخاطبان را مد نظر قرار دارد. مخاطبانی در بخش‌های از آسیا و آفریقا که استفاده از موبایل در آن نقاط آمار قابل‌توجهی دارد.
از سوی دیگر با توجه به برنامه ویژه کسب‌و‌کار نت‌فلیکس که بر پایه استقراض‌های سنگین از سرمایه‌گذاران بنا شده است این شرکت نیازمند افزایش کاربران خود با شتابی زیاد است و پیشنهادهای ویژه‌‌ای همچون آنچه ذکر شد نشان‌دهنده تلاش شرکت برای حفظ این شتاب است.

The post نت‌فلیکس هزینه اشتراک از طریق موبایل را به نصف کاهش می‌دهد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا