تمامی مطالب

استیو مک‌کوئین پس از ۵ سال با فیلم بیوگان به سینماها بازگشت

فیلم سینمایی “بیوه‌ها” به کارگردانی “استیو مک کوئین” کارگردان مطرح هالیوود اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از امروز آغاز کرده است.

۴ زن که همسرانشان در جریان جنایت هایشان کشته شدند، تصمیم می‌گیرند ماموریت ناتمام آن‌ها را به پایان برسانند اما جان خود آنها نز بارها به خطر می‌افتد.

این فیلم بر اساس سریال انگلیسی کوتاهی محصول سال ۱۹۸۳ شکل می‌گیرد که داستانش درباره چهار سارق مسلح است که در یک سرقت ناموفق کشته می‌شوند و بعد نوبت بیوه‌های‌شان است که سرقت را به سرانجام برسانند.

این فیلم توسط مک‌کویین و ایئن کانینگ و امیل شرمن از کمپانی “سی‌سا فیلمز” که “سخنرانی پادشاه” برنده‌ی اسکار بهترین فیلم را در کارنامه دارد) تهیه می‌شود که پیش از این در «شرم» هم با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

استیو مک‌کویین پس از فیلم بسیار موفق “۱۲ سال بردگی” (۲۰۱۳) که برنده‌ی اسکار بهترین فیلم شد، درگیر مجموعه‌ای با عنوان «Codes of Conduct» برای شبکه‌ی «اچ‌بی‌او» شد و این اولین فیلم سینمایی او پس از چهار سال خواهد بود؛ تا با این حساب که برای سال آینده، آماده‌ی نمایش عمومی شود.جنیفر لورنس قرار بود یکی از چهار نقش اصلی را بازی کند ولی به خاطر تداخل برنامه‌هایش موفق به این کار نشد.

منبع:میزان

نوشته استیو مک‌کوئین پس از ۵ سال با فیلم بیوگان به سینماها بازگشت اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا