تمامی مطالب

انیمه Cowboy Bebop به یک سریال نت‌فلیکس تبدیل می‌شود

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

نت‌فلیکس با انیمه‌های ژاپنی غریبه نیست، ولی به نظر می‌رسد در آینده‌ی نزدیک باید به این سرویس پخش فیلم و سریال به عنوان یکی از مهره‌های کلیدی پخش و ساخت انیمه نگاه کنیم. نت‌فلیکس خبر داده است که می‌خواهند انیمه‌ی «کابوی بیباپ» (Cowboy Bebop) را به یک سریال تبدیل کنند.

انیمه‌ی Cowboy Bebop آن‌قدر بزرگ و معروف است که نت‌فلیکس به اعلام خبر ساخت مجموعه‌ای جدید از روی آن بسنده کرده و خبری از تیزر یا تریلر نیست. با این حال چیزی که از خبر نت‌فلیکس دستگیرمان شده این است که این شبکه می‌خواهد سبک و سیاق انیمه‌ی اصلی را حفظ کند.

در بیانیه‌ی خبری رسمی اعلام ساخت مجموعه‌ی Cowboy Bebop، نت‌فلیکس گفته است که این سریال در ۱۰ قسمت ساخته خواهد شد. نت‌فلیکس برای ساخت سریال Cowboy Bebop با شرکت فیلم‌سازی Tomorrow Studios همکاری خواهد کرد که پیش از این ساخت مجموعه‌هایی مثل Aquarius و Teen Wolf را در دست داشته است. قسمت اول سریال هم توسط «کریستوفر یوست» (Christopher Yost)َ نوشته خواهد شد که نوشتن فیلم‌نامه‌ی Thor: Ragnarok را در کارنامه‌ی خود دارد.

قرار است «شینچیرو واتانابه»، کارگردان انیمه‌ی اصلی Cowboy Bebop به عنوان مشاور در ساخت این سری جدید نت‌فلیکس همکاری کند.

همین دیروز بود که نت‌فلیکس رسما خبر داد که به صورت انحصاری حقوق پخش انیمه‌ی معروف Neon Genesis Evangelion را به دست آورده است. نت‌فلیکس هم‌چنین خودش تهیه کنندگی انیمه‌های خوبی را هم در یکی دو سال اخیر برعهده داشته.

انیمه Cowboy Bebop

با این حال، تبدیل انیمه‌ها و مانگاها به فیلم‌های سینمایی معمولا نتیجه‌ی خوبی نداشته است. خود نت‌فلیکس در یکی دو سال اخیر دو انیمه‌ی Full Metal Alchemist و Death Note را به فیلم سینمایی تبدیل کرد و نتیجه‌ی نهایی، اصلا به خوبی انیمه نبود. خوشبختانه انیمه‌ی Cowboy Bebop قرار است به یک سری ۱۰ قسمتی تبدیل شود و از نظر زمانی، وضعیت بهتری دارد، ولی هنوز هم چندان مطمئن نیستیم که تبدیل یک انیمه به یک سریال با بازیگران واقعی، نتیجه بدهد.

سال‌ها پیش قرار بود یک فیلم هالیوودی از روی انیمه Cowboy Bebop ساخته شود و نقش اصلی فیلم هم به «کیانو ریوز» سپرده شده بود. کیانو ریوز در سال ۲۰۱۳ در قالب یک توییت از لغو ساخت فیلم خبر داد و گفت که فیلم‌نامه‌ی شگفت‌انگیزی داشتند، ولی ساخت آن ۵۰۰ میلیون دلار هزینه برمی‌داشت و به همین دلیل بی‌خیال ساخت فیلم شدند. نمی‌دانیم نت‌فلیکس دنیای علمی-تخیلی و فضایی انیمه اصلی را با چه کیفیتی می‌خواهد به تصویر بکشد.

نت‌فلیکس از زمان پخش سریال Cowboy Bebop صحبتی نکرده است.

منبع: کوتاکو

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post انیمه Cowboy Bebop به یک سریال نت‌فلیکس تبدیل می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا