پیشنهادی

سریال قورباغه جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی هومن سیدی

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی از شبکه نمایش خانگی پخش می شود. این اولین سریال ساخته شده توسط هومن سیدی در شبکه نمایش خانگی است. همچنین برای اولین بار نوید محمدزاده در یک اثر از شبکه نمایش خانگی حضور دارد. نخستین تریلر رسمی این سریال بعد از گذشت ۹ ماه از فیلمبرداری منتشر شد.

این سریال، چهارمین همکاری نوید محمد زاده با هومن سیدی بعد از فیلم‌های «سیزده»، «خشم و هیاهو» و «مغز‌های کوچک زنگ زده» است.

سریال قورباغه قصه جالب و پر کششی دارد و تا کنون دستمایه تولید هیچ فیلم و سریالی نشده است. این سریال به دلیل داستانی که دارد در قسمت هایی در خارج از ایران ضبط شده است.

مدیر فیلمبرداری این سریال پیمان شادمانفر است.هومن سیدی بازیگری که تجربه بازی در سریال گلشیفته و عاشقانه را در نمایش خانگی دارد این بار در تجربه ای متفاوت با کارگردانی یک سریال پرستاره به نمایش خانگی می آید. سریال دل

بازیگران سریال قورباغه

  • نوید محمدزاده
  • صابر ابرسحر دولتشاهی
  • فرشته حسینی
  • آناهیتا افشار
  • هومن سیدی
  • نوید پورفرج

فیلمبرداری سریال خانگی قورباغه در 15 قسمت تا پایان سال جاری ادامه دارد و پس از پایان فیلمبرداری و گذراندن مراحل فنی، در بهار سال 1399 منتشر خواهد شد.

جهت دانلود سریال قورباغه به لینک روبرو مراجعه کنید : http://hexdownload.info/53250/frog-series

سریال قورباغه

خلاصه داستان سریال قورباغه

دنیا براى من جاى کوچیکىِ. بعضى اوقات فکر مى‌کنم دارم خفه مى‌شم. احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بکشم.

قورباقه شاید متفاوت‌ترین سریال ایرانی از لحاظ خط داستانی باشد. حال و هوای این داستان به گونه‌ای است که تاکنون هیچ کارگردان ایرانی پا به فضایش نگذاشته است. به دلیل ماهیت داستان برخی سکانس‌ها در کشورهای دیگر تولید شده‌اند و به تازگی تصاویری از فیلمبرداری این سریال در تایلند منتشر شده.

تاریخ انتشار سریال

طبق آخرین اطلاعات، صابر ابر که یکی از بازیگران این سریال است. تصویری از سریال قورباغه منتشر کرده که اورا در کنار نوید محمد زاده می‌بینیم. نکته‌ی حائز اهمیت کپشن این تصویر است که به گونه‌ی زیر نوشته شده.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا