فیلم خارجی

توقف تولید «پلنگ سیاه ۲» به دنبال مصدومیت بازیگر این فیلم

تولید دنباله فیلم «پلنگ سیاه» مارول به دلیل مصدومی یکی از بازیگران این فیلم سر صحنه فیلمبرداری متوقف شد.

اخبار جدید از دنیای سینمایی مارول حاکی از آن است که این استودیوی فیلمسازی تولید فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» (Black Panther: Wakanda Forever) را به صورت موقت متوقف کرده است. این اتفاق در حالی افتاده است که لتیشا رایت در ماه آگوست در صحنه فیلمبرداری مصدوم شده بود و حالا دوره نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد و مقرر شده است که فیلمبرداری آن از جشن شکرگزاری تا اوایل سال ۲۰۲۲ متوقف شود.

لتیشا رایت دو ماه پیش از این خبر، مصدوم شده بود و آن موقع به نظر می‌رسید که مصدومیت وی خللی در برنامه فیلمبرداری ایجاد نخواهد کرد و رایان کوگلر و دیگر اعضای تیم تهیه «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» به فیلمبرداری در آلانتا ادامه دادند در حالی که رایت در لندن بستری بود.

فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» که دومین فیلم از سری فیلم‌های «پلنگ سیاه» است، قرار است در ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ روی پرده‌های نقره‌ای برود. این در حالی است که در ابتدا قرار بود در ۸ جولای ۲۰۲۲ اکران شود. بر خلاف این توقف تولید، انتظار می‌رود که این فیلم در موعد مقرر به نمایش گذاشته شود.

لتیشا رایت با نقش شوری، خواهر کوچک و مخترع تچالا با بازی چادویک بوزمن وارد دنیای سینمایی مارول شد و حالا به نظر می‌رسد با درگذشت چادویک بوزمن به دلیل سرطان در آگوست ۲۰۲۰، نقش شوری در «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» پررنگ‌تر از قبل شود.

خبرگزاری ورایتی اعلام کرده است که سازنده «I May Destroy You» و مایکلا کوئل به تیم بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند. علاوه بر این، دومنیک ثورن که قرار است در سریال پلتفرم دیزنی‌پلاس نقش قلب‌آهنی را بازی کند، قبل از پخش سریال در این فیلم معرفی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا