سریال

کریستوف والتز بازیگر سریال کمدی سیاه «مشاور»

کریستوف والتز در سریال کمدی سیاه «مشاور» که محصولی از کمپانی آمازون است، ایفای نقش خواهد کرد.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، کریستوف والتز به آمازون می‌رود و ستاره سریالی جدید محصول این شرکت به نام «مشاور» خواهد بود که از سرویس استریمینگ آن پخش می‌شود.
این سریال محصول تونی بازگالوپ خالق «خادم» است و به عنوان یک تریلر کمدی تیره توصیف شده که به اکتشاف در روابط بین یک رییس و کارفرمایش در محل کار می‌پردازد. این پروژه با الهام از رمانی هم‌نام نوشته بنتلی لیتل در سال ۲۰۱۵ تولید می‌شود.

مت شکمن که پروژه‌هایی مانند «واندا ویژن» و «فیلادلفیا همیشه آفتابی است» را در کارنامه خود دارد، مسئولیت کارگردانی این پروژه را بر عهده خواهد داشت و در کنار بازگالوپ و والتز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی هم نقش‌آفرینی می‌کند.

بازگالوپ در بیانیه‌ای گفت: کار کردن با استعدادهایی مانند مت شکمن و کریستوف والتز در این پروژه یک افتخار بزرگ است. با حضور آمازون و ام‌جی‌ام ما شریک‌هایی پیدا کرده‌ایم که از شجاع و انفجاری بودن نمی‌ترسند.
ورنون سندرز رییس بخش تلویزیون آمازون استودیوز هم گفت: تونی بازگالوپ با این پروژه یک اثر نترس خلق کرده که به یک اندازه طنز بی‌رحمانه و هیجان دلچسب دارد. ما خیلی هیجان‌زده هستیم که با او و کل تیم خلاقش همکاری کنیم تا سریالی را به مخاطبان سراسر جهان نشان دهیم که نمی‌توان آن را از دست داد و بیننده را لبه صندلی‌اش نگه می‌دارد.
«مشاور» دومین سریالی است که والتز برای نقش‌آفرینی در آن اخیراً قرارداده امضا کرده است. او همچنین ستاره سریال «خطرناک‌ترین بازی» است که در ماه آگوست برای فصل دوم تمدید شد.
والتز در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم‌های «حرامزاده‌های بی‌افتخار» و «جانگوی از بند رهاشده» کوئنتین تارانتینو برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد. از دیگر فیلم‌های جدیدش می‌توان از «گزارش فرانسوی» ساخته وس اندرسون، «زمانی برای مردن نیست» و «آلیتا: فرشته نبرد» نام برد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا