تمامی مطالب

تصاویر فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)

بیاتومگ – کمپانی پارامونت پیکچرز اولین تصاویر رسمی از فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) را منتشر کرده که همگی اشاره به یک برداشت کاملا تازه از یکی از ترسناک‎ترین و تاریک‌ترین آثار استیون کینگ دارند. در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده نمایید. این فیلم، اقتباسی تازه از رمان ترسناکی به همین نام نوشته استیون کینگ می‎باشد.

در سال ۱۹۸۹، فیلمی براساس این رمان ساخته شده بود که چندان از نظر منتقدان و بیننده‎ها موفق نبود. داستان این رمان استیون کینگ، فردی به نام دکتر لوییس کرید و خانواده‎اش را دنبال می‎کند که به دلیل شغل جدید لوییس، از شیکاگو به حومه شهر کوچکی در مین نقل مکان می‎کنند. با این حال، خانواده کرید از اینکه قبرستان حیوانات خانگی نزدیک خانه‌شان نفرین شده و بر روی یک زمین باستانی قرار دارد، ناآگاه هستند. زمانی که این خانواده گرفتار مصیبت می‎شوند، آن هنگام متوجه می‏‎شوند که تا چه اندازه این قبرستان خطرناک است.

بازیگران فیلم قبرستان حیوانات خانگی شامل جیسون کلارک در نقش دکتر لوییس کرید، ایمی سیمتز در نقش همسر دکتر لوییس کرید به نام ریچل، جان لیثگو در نقش جود کراندل، آلیسا بروک لوین در نقش خواهر ریچل کرید به نام زلدا می‌باشد. کوین کولش و دنیس ویدمایر، کارگردانی این فیلم را در دست دارند. فیلمنامه فیلم را نیز جف بولر و دیوید کاجگنیچ قلم زده‌اند. فیلم قبرستان حیوانات خانگی قرار است در تاریخ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (۵ آوریل ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

تصاویر فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)

فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
جان لیثگو و جیسون کلارک - فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
جان لیثگو و جیسون کلارک – فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
امی استیمتز - فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
امی استیمتز – فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
جان لیثگو - فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
جان لیثگو – فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
خانواده کرید - فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
خانواده کرید – فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
پشت صحنه فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
پشت صحنه فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)

نوشته تصاویر فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا