تمامی مطالب

جورج میلر کار روی فیلم جدیدش را آغاز کرد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

جورج میلر کارگردان استرالیایی که بخش قابل‌ ملاحظه‌ای از شهرتش را مدیون مجموعه فیلم‌های «مکس دیوانه» (Mad Max) است بالاخره چند سال پس از ساخت فیلم مکس دیوانه: جاده‌ خشم ( Mad Max: Fury Road) پروژه جدیدی را آغاز کرده است.

گفته شده که فیلم جدید جورج میلر داستانی عاشقانه است که هیچ شباهتی با ساخته‌های پیشین این کارگردان ندارد و اثری به کلی متفاوت در کارنامه این کارگردان استرالیایی خواهد بود.

این فیلم سینمایی «سه هزار سال عطش» (Three Thousand Years of Longing) نام دارد و هنوز اطلاعات زیادی درباره فیلم‌نامه آن منتشر نشده است. به شکلی کلی عنوان شده که این اثر سینمایی یک داستان عاشقانه است که با بازی ادریس البا و تیلدا سوئینتن همراه است.
گفته شده که فیلم جدید جرج میلر شباهتی با ساخته‌های پیشین این کارگردان ندارد و اثری به کلی متفاوت در کارنامه این کارگردان استرالیایی خواهد بود.
آخرین ساخته جرج میلر، مکس دیوانه: جاده خشم یک موفقیت قابل توجه برای او به ارمغان آورد. آخرین فیلم از مجموعه مکس دیوانه از نظر تجاری موفق بود اما در کنار فروش نسبتا قابل قبول توانست نظر منتقدان را هم کاملا به خود جلب کند. نمره متای ۹۰ و نامزدی در چندین بخش از جوایز اسکار این مساله را بیشتر نشان می‌دهد.

به هر حال بسیاری از هواداران در سال‌های گذشته در انتظار فیلم جدید این کارگردان بودند. هواداران میلر و بویژه مجموعه مکس دیوانه انتظار یک فیلم دیگر از این مجموعه را داشتند، همچنین شایعاتی درباره ساخت یک فیلم ابرقهرمانی در جهان دی‌سی توسط میلر سر زبان‌ها افتاده بود و گاهی هنوز هم به گوش می‌رسد.
فیلم‌نامه سه هزار سال اشتیاق توسط خود میلر نوشته شده. عنوان این اثر سینمایی تا حدی یادآور نام فیلم مستندی است که میلر در سال ۱۹۹۷ کارگردانی کرده بود؛ فیلمی که «چهل هزار سال رویاپردازی» نام داشت و به بررسی تاریخ سینمای استرالیا می‌پرداخت‌.

The post جورج میلر کار روی فیلم جدیدش را آغاز کرد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا