فیلم ایرانی

نمایش «قهرمان» فرهادی در جشنواره کلن آلمان

فیلم «قهرمان» در ادامه حضور خود رویدادهای سینمایی در جشنواره بین المللی فیلم کلن آلمان به نمایش گذاشته خواهد شد.

جشنواره بین المللی فیلم کلن آلمان که امسال جدیدترین دوره خود را از ۲۹ مهر تا ۶ آبان برگزار می کند، میزبان فیلم «قهرمان» در بخش بهترین آثار داستانی خواهد بود.

فیلم هایی چون «بتدتا» ساخته پل ورهوفن، «فرانسه» به کارگردانی برونو دومون، «ماشین من را بران» به کارگردانی ریوسوکو هاماگوچی، «جزیره برگمان» ساخته میا هانسن-لاو و «گرداب» از گاسپار نوئه از جمله دیگر فیلم هایی هستند که در کنار فیلم «قهرمان» در این بخش از جشنواره فیلم کلن به نمایش گذاشته می شوند.

جشنواره فیلم کلن امسال از استیو مک کوئین کارگردان انگلیسی برنده اسکار و گاسپار نوئه فیملساز آرژانتینی با اعطای جوایز افتخاری تقدیر می کند.

«قهرمان» قرار است از ۱۷ دی‌ماه در سینماهای آمریکا و از اول بهمن از سوی سامانه نمایش آنلاین آمازون پرایم اکران شود. امیر جدیدی، محسن تنابنده، فرشته صدرعرفایی و سارینا فرهادی در کنار جمعی از بازیگران بومی در شهر شیراز مقابل دوربین این فیلم رفته اند.

«قهرمان» پس از رونمایی در جشنواره کن و کسب جایزه بزرگ هیات داوران به چندین جشنواره از جمله تورنتو، سارایوو در بوسنی و هرزگوین، ملبورن استرالیا، افق‌های نو در کشور لهستان و میامی، لندن، بوسان، زوریخ، آدانا و مونت کلر نیز دعوت شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا